| giulia283 a întrebat:

Am auzit că dacă te dai cu ulei de măsline pe cosuri sau bube nu îţi mai rămân semne sau cicatrici. E adevărat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nicio treaba nu are.

| alina2k18 a răspuns:

Control la ORLwinking ca nu ai auzit binewinking
Nici o crema nu indeparteaza cicatricile.

| giulia283 explică (pentru alina2k18):

Mi.a spus o cunostinta. Am auzit foarte bine

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Mai bine folosesti un unguent cu extract de galbenele.

| Alicezzz a răspuns:

Vrajeala. Uleiul de masline este bun ca si tratament pentru par, pentru piele pentru femeile insarcinate etc... dar nu de dat pe fatå, ca iti va ingrasa tenul si schimba ph'ul te vei trezi cu un excrs de sebum!

| gheorghe699 a răspuns:

Nu,nu este adevarat, poate cu ulei de catina, cred ca nu ai auzit bine...