| dobrita a întrebat:

Am cazut si m-am lovit la gat nu a fost o cazatura foarte puternica, mai mult a miscare brusca a gatului, acum ma doare ingrozitor gatul partea stanga, va rog sa-mi spuneti ce am la gat sau macar ce remedii, medicamente exista. Rog! ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Senzaționalul a răspuns:

Pune o pungă cu gheată acolo.
Dacă durerea nu dispare, apelează la doctor fără frică.

2 răspunsuri:
| MEIALI a răspuns:

Du-te la doctor

| KyotoGirl a răspuns:

Îți recomand un doctor! happy