| iInfinityDarkness a întrebat:

Deci...am facut o prostie.Am baut o doza mare de bere,am mancat inghetata,am mancat miezuri de seminte,care sunt foarte gretoase si apoi am mancat covrigi laughing.Am vomitat tot din abundenta,si chiar daca am facut asta ma simt cam ciudat,imi e rau, azi am dormit 6 ore si simt ca nu am puteri.Cand o sa dispara aceasta senzatie si cand imi voi putea recapata puterile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până mâine îți vei reveni, ia două tablete de calciu lactic, și culcă-te.
Pa, pa.

| Danzell a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Calciul lactic nu se ia pentru combaterea aciditatii din stomac si combaterea deficientei de calciu?

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

O zi doua maxim. Dar trebuie sa mananci ca sa iti recapeti puterile. desigur ceva normal nu ca, combinatia de mai devreme laughing

| iInfinityDarkness explică:

laughing nu o sa mai fac asta, credeam ca voi muri de rau ce mi-a fost.