| raspuns2012 a întrebat:

Am gingia umflata de 6 luni dar nu m-am spalat pe dinti demult timp si cateodata dimineata vad sange negru in fata la gingie ce sa fac am fost la dentist si a spus ca e problema de igiena bucala mi-e frica sa nu fie altceva mai grav totul a pornit de la un dinte s-a umflat si nici ca nu sa mai desumflat am luat si amoxicilina augumentin si tot degeaba daca e leucemie doamne fereste ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cyulycao a răspuns:

Pai daca medicul a spus ca e problema de igiena bucala, inseamna ca asta e.
incearca pasta asta de dinti

http://www.comenziforever.ro/......thgel-ID84

iti garantez ca o sa iti rezolvi problema