| CNEVA a întrebat:

Am o intrebare, uneori, cand fac unele miscari gresite, imi trozneste genunchiul. Ce inseamna asta? Ce se intampla acolo de imi trozneste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Stiu si eu am aceeasi problema. cred ca este din cauza lipsei de calciu...dar poate fi si mai rau asa ca du-te la doctor. pana atunci baga in tine mult calciu.

| DariaSofia95 a răspuns:

Asta mi se intampla si mie...pe mine ma distreaza asta uneori!laughing) sa vezi cum imi pocnesc, de zici ca schimb vitezele!laughing) dar te dor? pe mine nu...hee hee

| CNEVA explică (pentru DariaSofia95):

Da,ma dor,dar doar cateva minute,ca dupa imi trece durerea laughing)))))
dar e o senzatie destul de nasoala,simt ca ligamentele mi se misca ca lumealaughing)
da,e posibil sa fie de la lipsa de calciu, ca am problemele cu el, adica am carcei si am avut si o caldere de calciu acum cate luni