| EmanuelEmy7 a întrebat:

Daca lovesc din greseala cu genunchiul usor unitatea pc ce se intampla?

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nimic, daca dai mai tare... Stii si tuwinking

| EmanuelEmy7 explică (pentru Clorox):

Si mai am o intrebare. daca intra cumva firimituri in carcasa afecteaza?

| Clorox a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Depinde la ce te referi, iti dai seama ca pot afecta anumite componente. Stai linistit oricum. Nu cred ca-i cazul.

| Superior a răspuns:

Firmiturile pot face probleme (pot atrage insecte sau poate ateriza pe o componenta si nu ar fi foarte ok). Daca lovesti, la fel, zguduiturile pot afecta calculatorul, iar daca e ceva mai puternic, o sa-ti cada placa video de pe placa de baza si se va face zob. Ce carcasa ai? Stai pe ea de dai cu genunchii in ea si intra firmituri acolo?

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Absolut nimic. Ce e inauntru e protejat. Poate o sa ai o vanataie. Mai mult nu.