| scorpionalb a întrebat:

Am si eu o intrebare nu stiutui ce e cu mine dar pe fiecare an ma inbolnavesc rau si stau internat in spital 4 zile am inebunit nu stiutiu ce sa fac daca isi da seama cineva! am si polipi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Discuta cu medicul tau despre intarirea imunitatii si prevenirea acestor imbolnaviri.Banuiesc ca te referi la viroze, care nu ne ocolesc pe niciunul. Poti lua imunogrip(produs naturist) trei luni la rand cate 10 zile pe luna incepand din septembrie sau Broncho-Vaxom care se ia la fel.Intreaba medicul despre aceasta posibilitate si vezi ce iti recomanda.Multa sanatate!

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! De asemenea si mie mi se intampla ca o data pe and maxim de doua ori sa ma imbolnavesc de zac 3zile si 3 nopti[ ca in manele laughing "iauzi" ] tonguepana imi revin. Ai anticorpi buni, in rest scoate-ti polipiie o operatie ne dureroasa si scapi de a vorbi ca intr-un "butoi". Am avut colegi ce aveau polipi si dupa operatie se simteau mai bine si il intelegeam mai bine happy.

Răspuns utilizator avertizat