| David_Vaduva_1998 a întrebat:

Am slabit 6 kg in 15 zile e sanatos am avut 92.6 kg acum am 86.4 tin o dieta inventata de mine ceva usor la 12:00/13:30 depinde cand am timp si la 17 :00 dupa aia nimic m-am lasat de dulcuri doar mai gust cateodata paine mananc doar 1 felie max 2 fara suc etc tin sa mentionez ca la 17:00 mananc doar 1 ou fiert e ok nu simt ameteala sau vreun sintom in momentul de fata am 1.69 si 86.4 cate kg trebuie sa am am slabit dar mie nu mi se pare ca e vr-o diferenta sa tin o dieta mai drastica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

Nu este chiar ok sa ramai nemancat.