| FantasyNight a întrebat:

Aparatul de ras electirc iti lasa pielea la fel ca si cel cu lama?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aparatul cu lamă lasă pielea mult mai catifelată.
Pa, pa.

| Muzic_Razva_1997 a răspuns:

Nu cel electric este mai neted, cel cu lama este mai dur

| AndreiLita a răspuns:

Aparatul de ras este pentru un ten delicat si nu numai...iar lama care este de unica folosinta nu este prea eficienta. Daca o sa-ti cumperi un aparat de ras trebuie sa ai in vedere marimea firului de par big grin

| FantasyNight explică (pentru AndreiLita):

Si ai idee ce marca de aparate de ras electrice e mai buna?