| Capone12 a întrebat:

As vrea sa stiu raspunsul la o intrebare. Am amestecat imesol cu mydocalm si energizant si cam dupa 25-30 de minute a inceput o durere insuportabila in piept si nu puteam respira. Am chemat salvarea si cei de la spital au zis ca nu e infarct, mi-au facut analalize si au zis ca nu mi-au gasit nimic, intrebarea mea este ce a fost?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La psihiatrie trebuiau sa te duca.

| Capone12 explică (pentru darrio2007):

Du-te tu la psihiatru la nebuni, handicapatule

| darrio2007 a răspuns (pentru Capone12):

Mersi. Te invitam la mine la cabinet dar nu cred ca boala pe care o ai are leac.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai fost tu debil. Acum ai scapat, alta data s-ar putea sa nu mai scapi. Ce mama draq bei mizerii de-alea de energizante? Nu au murit destui din prostia asta deja?

| LPCTSTR a răspuns:

Ce boală mintală ai, dragule?

| Donsavas a răspuns:

E o reacție somatica. Nu trebuie sa fie infarct. Te ai speriat tu mai mult. În rest, a fost o hipertensiune indusă de energizant. Midocalmul ar fi trebuit să te liniștească însă ti ai dereglat tensiunea cu atatea medicamente.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Vai de capu tau

| GabyT10 a răspuns:

Durerea in piept si respiratia dificila sunt reactiile adverse ale celor doua medicamente. Data viitoare cand folosesti un medicament, te sfatuiesc sa citesti cu atentie prospectul.Multa sanatate iti doresc.

| Savas10 a răspuns:

A fost un atac de panica, ai realizat ca a fost o greseala sa combini mydocalm-ul cu energizant si ti-ai facut scenarii pana ai facut atac de panica.