| RaulHeciko a întrebat:

Aseara cand ma jucam cu mingea am dat cu piciorul in pamant destul de tare piciorul era la maxim de intis pot sa merg sa fug doar ca piciorul cand il misc in aer zici ca atarna nu mie umflat nu nimic da zici ca atarna doar ca ma doare putin. Oare mi-e scrantit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anonymunon a răspuns:

Probabil ai facut intindere si iti recomand daca te deranjeaza tare treaba sa te vada un ortoped.