| anonim_4396 a întrebat:

Ba barbieresc o dată pe saptamana de obicei, dar de la ultima bărbierire, in unele zone nu-mi mai creste părul, mai ales in zona mustatei, e ca si cum as fi ciuruit laughing din ce cauză?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Esti spânlaughing

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns (pentru HadesSs):

Hahahappy lol nu ma poate te-ai barbierit prea tare acolo ca in celalalte locuri asteapta mai mult timp si o sa iti creasca si acolo sa prinda mai intai fire micihappy big grin

| SkandallKamataru a răspuns (pentru HadesSs):

Nu sunt deloc spân rolling on the floor...

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Ronaldo_Ronaldo_1997):

Deci am incercat vineri,sau sambata sa dau cu foarfeca sa vad cum tunde, undele zone le-am ciuruit, altele le-am tuns bine rolling on the floor), iar acolo, dupa ce am dat cu foarfeca nu-mi mai crestea par.
Am zis sa ma barbieresc ca sa fiu la fel peste tot, sa-mi creasca parul in mod egal... Dar de luni de cand m-am barbierit cu bic-ul, nu mai am par in unele zone, e ciudat.

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Pai dc nu dai cu bigu frate nu da cu foarfeca ii vina ta nu stiu ce sa zic eu nu am barba incalaughing

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Ronaldo_Ronaldo_1997):

Am dat doar asa, sa vad cum tunde... A fost doar un experiment laughing unul esuat