| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Bine,am facut o tampenie.
M-am ras cu lama pe picioare si acum simt atingerea mai ciudata.
In cat timp creste parul inapoi?
Nu stiu daca e buna categoria, in fine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

El a inceput sa creasca de a 2 zi, insa pana il vei vedea tu mai mare trece o saptama, poate si mai mult, depinde de cat de repede iti crestehappy

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Niiiicu):

Ajunge la 1 cm in vreo doua saptamani?

| Niiiicu a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Da,creste cam 0.3 mm pe zi, deci da va creste peste 1 cm

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Niiiicu):

Huh.Multumesc.Mi-ai "salvat viata". Chiar parca nu mai simt cu picioarele si arat ciudat, vreau sa creasca iar.Multumesc inca o data.

| Niiiicu a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Cu placerehappy si alta databig grin

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti creste repede...in cateva zile e la loc

| George1985 a răspuns:

Cu siguranta va creste mult mai repede! Nu stiu exact in cat timp dar oricum va fi rapida cresterea. Ceara de acum

| anonimoso a răspuns:

Da foc la par! ...sa vezi ca nu mai creste 2 sapt

| duduuuuu a răspuns:

Buna Cam intr-o saptamana happy aproximativ... depinde de fiecare