| justanotherprettyface a întrebat:

a inceput scoala si programulde dimineata m-a cam dat peste ap. am avut un somn foarte agitat si dimineata cand m-am trezit am zis ca am febra. am venit de la scl si sunt foarte apatica parca ma dor muschii. ce sa fac sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Artemisia a răspuns:

Si eu sunt asa.
e din cauza ca a inceput scoala, si ti s-a schimbat programul.
nu ai mai dormit atata, cat ai dormit in celelalte dimineti.
si eu azi am fost trezita de mama, iar eu am crezut cai miezul noptii ce somn mi-a fost, plus ca nu am vazut nimic, numai prin ceata, cred ca trebuia sa imi pun niste scobitori la ochi, lol.
eu zic sa te culci mai devreme, iar atunci cand o sa te scoli dimineata, nu o sa iti fie somn, pentru ca o sa fi hranita deja.
eu asa o sa fac de acum, altfel numai sunt buna la nimc.
nu te speria daca te simti obosita sau te dor muschii, e normal din cauza oboselii si a lipsei de somnic.
sincer daca ma crezi si pe mine ma dor picioare, si ma dor pleoapele de la ochi, chiar acum cand stau pe scaun, dar oare ce am facut azi? am fost la scoala am stat in banca si m-am intors acasa lol.

daca chiar iti e foarte somn, punete putin la amiaza si culcate vreo 2 ore, dupa ce te scoli, te ocupi de teme si restul.
nu are rost sa faci teme intr-o stare din asta.
sper ca te-am ajutat!
bafta in noul an scolar!
(scuze ca nu am scris cu cratima si semne, dar ma grabesc rau, am teme)