| bckky a întrebat:

Buna, a mai luat cineva anticonceptionale desorelle? As vrea sa stiu cum sunt efectele secundare dpdv al starii emotionale, nu mi-e frica de ingrasare, cicluri neregulate, etc, imi este frica de posibile stari de depresie, anxietate, stari emotionale intense pentru ca am tot auzit si sunt predispusa. Ati patit / auzit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia de citeste prospectul!

| bckky explică (pentru Violleta2022):

Hai multumesc, logic ca am citit prospectul, scrie acolo ca e risc si de cancer…. intreb ca sa mi dau seama cat de grave ar fi simptomele si daca chiar sunt comune sau nu