| TheRedButton a întrebat:

.Am 1,56 si 48 de kg, as vrea sa mai slabesc cam 4-5 kg, dar fara sa ma infometez prea tare, deja mananc foarte putin(am slabit 9 kg) si nu mai am menstruatie de 4 luni, credeti ca e ceva in neregula? Vreau doar sa slabesc mancand cat de cat normal, dar moderat. Vreo dieta?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| emag a răspuns:

Da e ceva in neregula, mergi la medic, ai nevoie de un control, stii trebuie sa fie diferenta de 10 intre inaltime si greutate, adica trebuie sa mai slabesti doar 2 kg, dar mergi la medic

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Daca mai slabesti sa nu te superi ca zic asta dar o sa te duca vantul pe strada, esti ok asa cum esti acum