| MrFunky2 a întrebat:

Am 14 ani, si inca nu mi-a crescut mustata. Aproape toti colegii mei au mustata, chiar si cei de la 13 ani.Intrebarea mea, am ceva probleme de sanatate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nici o problema de sanatate, doar ca unii copii se dezvolta mult mai repede decat altii! NU-i nimic cu tine, va creste in urmatorii ani.
Sunt baieti carora le creste mustata pe la 18-19 ani, totul este hormonal si infleuntat de mostenirea genetica de la parintii tai.
Bucura-te ca nu trebuei s ate razi atat de devreme!

7 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Eşti un mic dobby, sau gollum!
Dar o să îţi revi.

| SomeBody12425356 a răspuns:

Lasa sa nu iti creasca, dupa o sa ai o grija in plus.

| TeIauLaMisto a răspuns:

Buna! Nu ai nici o problema de sanatate! Te vei dezvolta la timpul tau! Insa eu zic sa te consideri un norocos ca nu suferi de "pilozitate excesiva". Sper ca te-am ajutat! big grin

| X221X a răspuns:

Nu ai nici o problema de sănătate doar ca la unele persoane crește prea devreme iar la alți prea târziu mie la 15 ani a început sa crească Te pup succes pe vitor sănătate

Răspuns utilizator avertizat
| Hill_Ştăfi_2001 a răspuns:

Nu produci prea mult testosteron

| geonis a răspuns:

Roagă-te să-ți crească mai târziu, abia atunci vei avea o problemă dar nu medicală... nu te grăbi este în avantajul tău.