| razvanTX1 a întrebat:

am aproape 18 ani si m-am gandit sa iau suplimente pentru creier pentru am o problema de concentrare desi cu memoria pare a nu fi vreo una.

Intrebarea mea este : Mi-ati recomanda sa folosesc aceste suplimente, bineinteles daca ati mai folosit si dumneavoastra? si daca da, care ar fi acelea, si daca nu, ce alte cai ca de exemplu activitati sau alimentatie mi-ati propune?

Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BogdanLuca a răspuns:

Din punctul meu de vedere, acest gen de medicatie nu are efect benefic asupra organismului tau.
Poti incerca suplimente alimentare pe baza de plante!
multa sanatate!

| razvanTX1 explică (pentru BogdanLuca):

Multumesc de raspuns. Am gasit ceva facut din extras de plante benefice : Hymalaya mentat. Acum nu stiu exact de-ar trebui sau nu sa iau pentru ca in principal apare o stare de oboseala mai mult dimineata dar totusi multumesc

3 răspunsuri:
| unprietenaproape a răspuns:

Eu nu ma pot concentra pentru ca ma distrag alte lucruri, stai departe de ele

| Rodica25 a răspuns:

Eu cred ca pentru problemele de genul asta ar trebui sa mergi la un medic, nu te lua dupa raspunsurile pe care le vei primi, problemele difera de la caz la caz, poate sa-ti faca rau.Numai bine!