| anonim_4396 a întrebat:

Am de urmat un tratament cu
anticoagulante si anume trombostop.
Recent mi-am venit si menstruatia si am luat un algocalmin.
Credeți că poate sa ma afecteze? Am citit ca nu ai voie sa iei cu anumite medicamente, dar de algocalmin nu scrie nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Nu se intampla nimic. Vezi ca anticoagulantele pot prelungi sangerarea menstruala.