| Rizer a întrebat:

Buna!

Am o intrebare.Cu ce sa-r putea trata cojile de pe fata? In zona perciunilor,a barbii,si intre sprancene! Un unguent ceva?! Va rog cateodata se vede foarte urat! Nu sunt eu in cauza, partenerul meu!

Si inca ceva, ce ar putea face sa nu mai aiba barba aspra? Cand se barbiereste pur si smplu il doare foarte tare! Se spala cu apa calda dar tot degeaba! Ceva solutii, va roog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Rizer explică:

Am uitat sa mai zic ca si de multe ori face coaja aceea dupa ce s-a spalat pe fata.Pur si simplu indiferent ca se spala cu apa calda sau rece! A folosit sapun dove o perioada dar tot nu au dat rezultate, ii apar oricum si chiar daca se spala, si nu foloseste ceva anume cand se spala(sapun. masca)! Nu stiu de ce ii apara! As vrea ceva, o crema de exemplu! Si cam are tenul uscat! Este cumva de la lipsa de calciu, sau de la schimbarea brusca a vremii? Nici chiar mereu are, mai sunt zile cand are fata curata, dar zile si cand are!