| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna kiss
Am o noua intrebare.big grin.
Deci.: Ieri am fost la tara impreuna cu parintii mei si cu prietenii lor, am stat ce am stat si am iesit la poarta sa a joc cu mine insa dupa ce am lasat mingea jos a inceput sa ma doara abdomenul gen in partea dreapta sus apoi s-a lasat in jos, acum cand merg ma doare foarte tare.tin sa mentionez si atunci cand urinez ma doare...Credeti ca este Apendicita? ..va rog fara glume proase! P.S ROG SERIOZITATE!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai probabil colica renala sau infectie urinara. O consultatie la urgenta ti-ar fi utila.

| Raniia a răspuns:

Probabil o infectie urinara, du-te la serviciul de urgente daca persista durerea.In urma investigatiilor vei primi tratamentul potrivit.Ai grija de sanatatea ta!

| viotedy a răspuns:

Poate ai stat pe ceva rece, gen beton.

| Neo12 a răspuns:

Bună. Hristos a Înviat!
Cred că ar trebui mai bine să mergi la un doctor.
Cred că nu o să primeşti nişte răspunsuri bine definite la acest capitol al sănătăţii.