| DanieluS1 a întrebat:

am o problema la cap, ma doare foarte tare la efort, eu frecventez sala de forta de 4-5 ori pe saptamana si luni am fost singur, nu avea cine sa ma ajute la piept si totusi m-am incapatanat sa fac singur, in momentul in care am dat in stanga si in dreapta mea ganterele jos am simtit parca mi-a puscat ceva la ceafa, si o durere infernala de 1-2 min si de atunci cand fac ceva efort, orice, simt o presiune mare la cap si ma doare foarte tare parca se strange, nici ochii nu pot sa ii tin deschisi, voi merge la doctor doar sa nu fie ceva simplu o intindere ceva, poate nu m-am incalzit bine, nu stiu va rog sfaturi. apreciez si dau funda de aia,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Secreeeeeeeeeeet a răspuns:

Probabil tu nu mananci inainte sa mergi la sala, sau nu consumi apa in timpul antrenamentului.