| dydysweet a întrebat:

Buna am rubeola de 3 zile si ma mananca ingrozitor piuelea mai ales pe palme am incercat sa nu ma scarpin da nu pot sa rezist mult. cei care ai trecut prin asta ce ati facut ca sa nu va mai manance pielea. va rog da funda pentru cel mai eficient raspuns si vot:X:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Raniia a răspuns:

Sa folosesti un antihistaminic-claritine-o jumatate de tableta sau o lingurita de sirop.

1 răspuns:
| denisuk12 a răspuns:

Am incercat sa nu mai ma gandesc la mancarime laughing