| saturdaynight a întrebat:

Am si eu o intrebare - stiu ca este cel mai bine sa iei anticonceptionalele la aceeasi ora si asa am facut, insa de curand mi-am schimbat programul si trebuie sa ma trezesc mai devreme. Pana acum le luam la ora 23 si as vrea sa le iau la ora 22. Avand in vedere diferenta mica, pot schimba ora de azi, de exemplu? Sau trebuie sa astept pana incep alt pachet? Merci!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, poţi schimba ora chiar de azi happy
Nu va fi nici o problemă, mai ales că le vei lua mai devreme.

Dacă le luai mai târziu cu o oră, atunci era indicat să aştepţi până începeai o folie nouă.

Toate cele bune!

| saturdaynight explică (pentru bursuc001):

Multumesc!

| bursuc001 a răspuns (pentru saturdaynight):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!