| Pan_Roxana_1993 a întrebat:

am unele zile in care daca intorc brusc capul, in partea stanga a gatului simt ca si cum mi'ar pocni o vena, iar in secundele urmatoare ma iau ameteli si lesin, iar cand imi revin sunt toata transpirata si oarecum inconstienta. are cineva idee de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mergi la medicul de familie pentru investigatii multiple, analize de sange, poate fii orice.
Te pup!

| Trrranquila a răspuns:

Cel mai bine ar fi să mergi la medicul de familie, măcar.