| simionalexandrugabriel a întrebat:

Am vazut pe telefonul unui prieten o aplicatie care face o poza cu tine sa fie ca si cum ai fi un zombii. Va rog spunetimi ce sa fac sa nu ma mai sperii. Acum stau cu lumina aprinsa in camera de frica si tremur tot si ma simt de parca ar fi chestia aia in spatele meu. Va rooog ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai despre asta

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tie frica de o aplicatie?

| simionalexandrugabriel explică (pentru suntserios):

E infricosatoare si ma sperie!

| simionalexandrugabriel explică (pentru suntserios):

Acum am trecut peste asta!