| krysu a întrebat:

daca nu mananci aproape nimic influenteaza in vreun mod cresterea in inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ღmirunikaღ a răspuns:

Nu! ca sa devii mai inalta de ce nu te apuci de inot inotul te face sa te inalti si sa te dezvolti sau poti sa practici aproape ori ce spor volei baschet etc

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Sigur ca influenteaza.

| Roslyn a răspuns:

Sigur, corpul nu primeste suficiente substante nutritive (vitamine) si nu poate sa creasca la fel de bine