| Cami_5623 a întrebat:

de la un timp am dureri usoare de ovare, au fost imflamate. Am avut contact sexual neprotejat acum o luna jumate, dar nu s-a produs actul in sine deoarece eram virgina si ma durea ingrozitor. Mi-am facut un test de sarcina si a iesit negativ. Doctorul ginecolog nu m-a putut consulta deoarece am himenul intreg. Mi-a dat niste ovule pe care le-am luat timp de o saptamana dar nu m-au ajutat la nimic. Am avut si niste scurgeri maronii, iar menstruatia nu mi-a mai venit de 2 luni.
Exista posibilitatea sa am o sarcina extrauterina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| scump3tea a răspuns:

Foarte posibil, erai virgina dar oricum xontactul sexual a fost neprotejat.

| mamutza a răspuns:

Fa-ti ecografie.si daca vrei placere fara dezvirginare incearca cu prietenul tau cunilingus.adica lingerea vulvei si a clitorisului.e formidabileu am 17 ani si nu ma sparg decat dupa nunta.dar pana atunci practic felatia si cunilingus