| Efilopialul a întrebat:

Deci am o mica problema.Deci de cand eram mic am avut multe alunite happy Idee e ca atunci cand voi fi mai mare si voi scapa de pistrui (cel putin asa am auzit ca dupa o varsta scapi de pistrui) alunitele de pe fata vor arata nasol plus ca am multe si pe corp.Am auzit ca este o metoda prin care porti scapa de alunite. Daca cineva are detalii etc va rog sa spuneti. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Nu scapi de pistrui decat cu laserul, la fel si de alunite.

| Efilopialul explică (pentru J0B0MAT):

A deci pot scapa de alunite si de pistrui dar idee e daca e sanatos sau ma rog nu declanseaza altceva si daca ramane semn

| J0B0MAT a răspuns (pentru Efilopialul):

La pistrui nu raman semne, iar la alunite depinde cat de adanci sunt. Daca te duci la un medic specialist el va examina alunitele si pirtuii si iti va putea spune concret daca iti vor ramane semne sau nu si ce trebuie facut.

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Mersi pentru fundita.

| Efilopialul explică (pentru J0B0MAT):

Cu placere o meriti.Ce voiam sa iti zic e caa am mai avut o ruda care si-a facut aceasta procedura cu laserul.Astazi am aflat de el idee e ca el a zic ca ramene semn la alunitedoar 1 2 zile

| J0B0MAT a răspuns (pentru Efilopialul):

Da, de obicei, dar ti-am zis, daca sunt foarte adanci ramane putin, dar cu timpul se estompeaza. happy