| codpenal2018 a întrebat:

Salutare tuturor stiti ceva despre alunițele albe a mai avut cineva am observat de ceva timp ca am 2 alunițe pe abdomen una foarte foarte mica si una puțin mai mare sunt albe am citit pe net tot felul de topicuri si mau pus pe ganduri, pana ma duc la dermatolog a mai avut cineva, ati mai auzit de asa ceva ces cu ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cra4678q a răspuns:

Poate este varsat de vant?
Eu cand am facut, tot pe abdomen mi-au aparut prima data bubitele.

| codpenal2018 explică (pentru Cra4678q):

Nu, nu este vărsat de vant!

| sebastian211220 a răspuns:

Sunt semne, stai linistit, nu e nimic grav