| Sunflower1503 a întrebat:

Buna, deci nu mai știu ce să fac! De 2 ani îmi cresc măselele de minte. Am fost la stomatolog, și mi-a spus că am gingia foarte tare și îmi ies foarte greu. M-au durut foarte tare măselele, îmi cresc toate patru deodată. Am luat medicamente și mi-a trecut. Au crescut doar jumătate. Acum au început să mă doară maxilarele și durerea merge in urechi și gât și dinți. Nu știu ce să mai fac, nici cu medicamente nu îmi trece și nu pot lua medicamente in continuu.
Nu cred că stomatologul poate face ceva. Mă doare maxilarul.
Unde ar trebui sa merg? Stau Intr-un oraș mic și nu sunt cine știe ce profesioniști pe aici.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Chirurgie maxilo-facială - așa se numește locul unde rezolvi problema