| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata TPU!

Tocmai am realizat ca ieri nu am mancat absolut nimic dulce, nu am baut nimic dulce, nici macar fructe, nimic. Nu stiu cum s-a putut produce asa o eroare colosala, sa treaca o zi intreaga fara ca Gusticel sa pape ceva dulce. Dar uite ca s-a intamplat. Deci, intrebarea mea e urmatoarea:

Ce se intampla daca nu mai mananc nimic dulce o saptamana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Gusticel va face tumefiere interna

13 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O sa fie mai bine

| Drimmero a răspuns:

Absolut nimic, ba chiar nu faci burtica mare, te poti considera viespe de pe acum.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Https://letmegooglethat.com/? q=ce+se+intampla+daca+nu+mananci+dulce+o+saptamana

| Mosotti a răspuns:

Nu se intampla nimic daca nu mananci dulce o saptamana, daca nu cobori din kcaloriile care le mancai si cu care te mentineai, nu se schimba nimic.
Daca prin faptul ca nu ai mancat dulce ai scazut din kcal, vei slabi putin in functie de cat kcal ai in minus.

| Mosotti a răspuns:

Intrebarea este foarte buna, nu vad unde e problema? E chiar o intrebare de sanatate.
Unii daca nu mananca dulce se simt asa mai lenti, nu prea mai au energie, altii nu au nimic, depinde de om.

Nu e nici o intrebare troll. Intamplator pe aria sanatate de pe softpedia, daca se zice ce ai zis tu acum, exista pedeapsa serioasa, adica daca zici ca cineva e troll, scrie in regulile ariei acolo.
Nu se intampla nimic daca a pus aceasta intrebare sau altele de acest gen.
Nu iti place, nu posta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu esti troll nu eu

Nu stiu ce intrebari troll visezi acolo

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebe sa-l dam pe mana lui Lex moderatorul la aria sanatate de pe softpedia sa vedem acolo ce se intampla daca zice ca ai fi troll, ahaha, ar avea o surpriza neplacuta rau, se pedepseste mai rau decat daca ar insulta sau injura, culmea.

Intrebarea ta e foarte buna.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Stiu, multumesc. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vei intra în sevraj iar apoi te vei simți super.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Gusticel in sevraj

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hmmm

| BilaRomânească a răspuns:

O sa te simti mai bine deoarece renunti la zahar. totusi recomand sa mananci fructe