| anonim_4396 a întrebat:

Este grav daca am fost ciupita de un tantar intr-un timp scurt?( sunt foarte multe ciupituri, ma refer la cateva zeci si sunt in acelasi loc). Fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| basexcu a răspuns:

Arde o foaie de hartie si da-te cu cenusa pe maini

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nimic grav!happy
Incearca diferite creme ce te ajtua la indepartarea tantarilor!happy

| Marybm a răspuns:

Nu nu este nimic, si eu am aceias problema cu tantarii. Fa-te cu crema de galbenele sau daca nu ai cu orice creme, sa fii hidratata

| JunkKK a răspuns:

Nu.Ai sange dulcelaughing)