| anonim_4396 a întrebat:

ma numesc Cristina, am 18 ani si am fumat asa zisa iarba legala mai exact ganja, spice, skunk, smoke timp de o luna aproape in fiecare seara si ma simt foarte ciudat cand nu fumez! Am stari de confuzie, neliniste, ma gandesc la tot felul de lucruri ciudate! poate o sa radeti dar am impresia ca am inebunit, simt ca sunt alta persoana, in corpul meu parca a intrat alt suflet, nu am cuvinte sa explic cum ma simt, imi e frica sa ma duc sa imi fac niste analize nu vreau sa se afle ca mam drogat imi e frica sa nu patesc ceva, dar am ajuns in stadiul in care numai stiu pe ce cale sa o iau imi e frica de viata numai pot sa iau unele decizii si in plus de asta am slabit foarte mult numai pot sa mananc numai pot sa dorm sunt foarte nervoasa si am inceput sa ma urasc si sa urasc tot ce ma inconjoara! nu stiu ce sa fac ca sa imi revin complet si sa fiu fata care eram inainte sa incep cu aceste droguri! e adevarat ca atunci cand fumezi iti dau o stare de bine orice ti se pare amuzant devii o persoana foarte diferita de ceea ce esti tu cu adevarat! nu pot sa imi dau seama care este explicatia la ceea ce mi se intampla mie dar imi doresc sa aflu si sa imi revin! ce pot sa fac in privinta asta oare mai am scapare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
121 răspunsuri:
| DankSmokersWeed a răspuns:

Ai stări de adicție(dependență) înlocuiește spice cu canabis si in mai puțin de un an îți trece, canabisul îți va detoxifia corpul și vei scapa de adicție
Multă baftă!