| BiraSorina a întrebat:

Bună seara! Seara când vin acasă de la restaurant mă simt amețită și nu pot să respir! De ce oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te mai duce la restaurant sau macar nu mai consuma alcool si nu vei mai avea ameteli.

Vad ca esti clasa aXII-a, asadar ar trebui sa te procupe invatatul pe rupte pentru BAC, nu iesirile la restaurant si consumul de alcool, in special ca esti slaba moarta cu numai 40 de kg, ca-ti "prajesti" creierul cu atata alcool, in loc sa-l pastrezi cat mai intact pentru invatare pentru BAC.

Pacat ca-ti bati joc de sanatate ta si esti atat de tanara...

https://www.tpu.ro/utilizator/ablccr/intrebari/

| Hammurabi a răspuns:

Probabil intrii într-o cameră cu lipsă de oxigen și încărcătură mare de dioxid de carbon.

| kGeorge a răspuns:

Inainte de a pune o intrebare iti apare pe popup-ul de confirmare pe care scrie sa nu pui anumite intrebari, printe care se numara si :

"Întrebarea fără răspuns (sau care necesită intervenţia Mamei Omida)
"Credeţi că o să mă mărit cu Gherghinel? El e cu patru ani mai mare decât mine şi are un câine pechinez surd"

Nu suntem vrajitori sa-ti ghicim, sa ametesti din senin si sa nu mai poti respira nu sunt niste simptome oarecare, du-te la medic si nu te baza pe parerea strainilor. Cine stie ce vei afla