| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU
In seara asta m-am trezit cu doua dungi roșii de vreo 20 cm pe picior ca niște zgârieturi.
Menționez ca azi dimineața nu erau când m-am trezit
Am mai pățit in urma cu o luna și ceva…
Știe cineva de la ce poate fi?
Ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din cauza tensiunii arteriale, trebuie sa te vada un cardiolog, ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că sunt vergeturi afectează doar estetic nu este o problema medicala, se poate scăpa de ele cu laserul la dermatolog cat sunt deschise la culoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauzele ar fi:
https://www.google.ro/......ice/%3famp

| Anonim7391 a răspuns:

Tu cred ca ma iei la misto mai mult ca sigur