| Sergiualexandru67533 a întrebat:

Buna.Stie cineva, se poate trata infertilitatea masculina?
Si daca da, care e tratamentul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sigur că se tratează dar e nuanțat, vezi aici de ex:

https://www.sexis.ro/......masculina/

| Sergiualexandru67533 explică (pentru sierra1):

Am facut un test de fertilitate si mi-a iesit o linie C rosie si o Linie T mai putin rosie dar pe prospect scrie ca testul se face cel putin 48 de ore de la ultima finalizare dar eu am facut testul la 33 de ore dupa ultima finalizare, si nu stiu daca din aceasta cauza am iesit negativ.Eu cred in continuare ca sunt infertil deci nu am incercat sa las o femeie insarcinata.am 29 de ani

| sierra1 a răspuns (pentru Sergiualexandru67533):

Un medic decide, fă-i o vizită sau mai multe