| anonim_4396 a întrebat:

Se poate trata sau vindeca infertilitatea masculina la barbați?
Cand un barbat e infertil ramane toata viața infertil sau e doar temporar?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Obezitatea,boli de inima, daca nu ai erectie fa urgent o cardiografe

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde ce afectiune are.
Poate fi temporar/tratabil sau pe viata.

| Nirvanaaa a răspuns:

Depinde. Dacă e vreo obstrucție pe căile spermatice atunci se intervine chirurgical și se rezolva treaba.
Dacă nu e obstrucție și problema e la calitatea spermei, trebuie analize și tratament. Depinde de mai multi factori.

| TheoRose27 a răspuns:

Un ceai bun te poate ajuta.asa sa tratat soțul meu. Dami mesaj daca doresti sa încerci, contra cost

| Jorgibusn029 a răspuns (pentru TheoRose27):

Spune-mi in privat despre ce ceai este vorba