| gege12321v a întrebat:

Buna, sunt la vârsta la care hormonii își fac de cap prin corpul meu! Am 17 ani și dorința întreținerii relațiilor intime se mărește! Îmi puteți da sfaturi pentru a le putea potoli macar puțin, prin alte metode în afara de cele legate masturbar*!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și totuși, „degețica" e salvarea ta.

| Donsavas a răspuns:

Mergi la psihiatru! Hipersexualitatea e o problemă psihică.

| Donsavas a răspuns:

Mergi la psihiatru! Hipersexualitatea e o problemă psihică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti o iubita

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Freaca-te de covor.

| ynexistenta a răspuns:

Citeste o carte, fa sport.asta-i varsta! Esti baiat sau fata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ynexistenta):

Acum am vazut in intrebarile puse de ea, este fata. Dar o fata dezorientata intr-o intrebare spunea ca are 17 ani si in alta 23, nu cred ca stie pe ce lume traieste saraca

| ynexistenta a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles, ok.probabil nu e sigura nici daca e baiat sau fata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ynexistenta):

Asta ea stie laughing