| Anonima2412 a întrebat:

Buna TPUhappy Acum vreau sa va cer o parere....sunteti de acord cu vaccinul anti-covid? L-ati facut? Daca da, care au fost reacțiile adverse sau cum v-ati simtit dupa ce l-ati facut? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, sunt de acord cu vaccinarea, am facut vaccinarea completa cu AstraZeneca si m-am simtit foarte bine, nu am avut nici o rectie adversa.
Sunt de parere ca aproape toti ar trebui sa se vaccineze, cu exceptia celor la care este contraindicat acest vaccin.