| RogerRon a întrebat:

Ati avut reactii adverse ingrijoratoare dupa ce ati facut vaccinul anti-COVID-19?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care din vaccinuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu am avut nici un simptom, doar m-a durut putin bratul cateva zile.

| omuletulofficial a răspuns:

Sunt rare after-efectele la vaccin.
Doar daca ai alergii sau sistemul nu accepta vreun ingredient din el, atunci pot aparea.
Nu am avut nimic la nici unul dintre cele 3 vaccine; Toate fiind in aceeasi mana (stanga) si cu acelasi producator, Pfizer. happy

| teopeohy a răspuns:

Nu, doar putin m-a durut bratu cateva zile cand il ridicam deoarece, demonstrând ca n am nimic, am carat un suc de 2 litri juma in mana cu vaccinu facut cu prima doza, dar cu a doua doza, cand nu am mai carat nimic happy n am avut nicio problema, fiind si pe bratul opus

| ionpozitiv a răspuns:

Ieri in Italia au facut infarct 2 copii de 12 ani.
Acum sa vedem ce zic autopsiile.
Erau vaccinati de curand.
La noi stirile astea nu apar in presa.Doar daca ai cunostinte in spital mai auzi grozavii de acest tip.