| Deni237 a întrebat:

Am si eu o intrebare. De ce unele persoane care incep sa fumeze slabesc? M-am intalnit ieri cu o prietena pe care nu o vazusem de aproximativ 4 saptamani si a slabit enorm de mult, am intrebat-o cum a reusit si a zis ca nu a facut nimic, doar s-a apucat de fumat. Multumesc anticipat! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gunoi a răspuns:

Fumatul le reduce apetitul pentru mâncare nu le face să slăbească dar nu ţi-aş recomanda pentru că o să ai alte probleme mai târziu

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Cumpara tigari si nu mai au bani de mancare.

| KodrutZ a răspuns (pentru William):

Lol, da. Sau incepe sa le roada tuberculoza si cancerul.