| BogdanPapuc a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare putin mai ciudata :cand ma privesc in oglinda nu mi se pare ca am burta dar cand ma uit in jos mi se pare ca burta e ditamai si de aceea vreau sa stiu si eu cum vad ceilalti burtica mea(funda +vot)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Mi se intampla la fel, crede-ma. Uite cum e: daca te vor vedea din fata oamenii nici nu-si vor da seama ca ai un pic de burtica, dar daca te vad din lateral se vede putin.

Dar pana la urma cui ii pasa daca tu te simti bine in pielea ta?!
:**

| BogdanPapuc explică (pentru măcheamăăăî):

Pai dar in oglinda ma uit in lateral si nu prea se observa da mie mi se pare cam mare

3 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

E vorba de perspectiva, cand te uiti in jos se vede diferit. Ai incredere in oglinda, nu ai burta! Ceilalti te vad cam cum te vezi tu in oglinda, relax!

| BogdanPapuc explică (pentru yellowalien):

Multumesc m-ai facut sa ma simt mult mai bine big grin