| Safire17 a întrebat:

Azi am avut menstruatia mai abundenta insotita de o scurgere maronie, uneori aproape neagra. E normal? Sunt la inceput...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai o răceală, este bine să faci un ecograf pelvian și chiar un consult ginecologic (dacă nu ești virgină).
Sănătate!
Pa, pa.

| micurutza2005 a răspuns:

Uneori se mai intampla cand esti la inceput cu menstruatia sau la sfarsit sa mai aiba aceasta culoare dar daca e schimbat mirosul ei specific metalic si miroase mai urat ca alta data sau mai puternic atunci ai un microb contactat de undeva si va trebui sa iei antibiotic dupa consult la medic bineinteles.

| Safire17 explică:

Sunt virgina. Am numai 10 ani jumatate.