| supergamer2000 a întrebat:

Care sunt cele mai bune exercitii fizice pentru dezvoltarea fortei la 14 ani? Ex:Flotari, Apdomene. Funda primul raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Apdomene? Ce sunt alea? E ceva cu apicultura?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

1. Se scrie abdomene

Flotări, abdomene, extensii, genoflexiuni

| Fătu_Raul-Iacob_1977 a răspuns:

Si eu am 14 ani si la sala fac abdomene banda genoflexiuni etc. EU NU fac ce are legatura cu ridicarea de greutati poti face dar cu atentie si supraveeghiatv si fara haltere. Cel mai important la inceput putin si dupa aia mai mult.

| Ronaldo5000 a răspuns:

Flotari abdomene si tractiuni