| anonim_4396 a întrebat:

ce mai faceti?:*vreau sa va intreb ceva..., bine stiu ca nu veti avea un raspuns prea concret, in fine sa trecem la subiect:*Vreau sa slabesc! si de cateva zile am tinut o "dieta"dar acum pe 16 incep scoala si sunt dupa amiaza la scola, m-am gandit k as putea sa fac asa:-dimineata sa i-au micul dejun la 8, apoi pe la 10 sa manc ceva si apoi inainte sa plec, la scoala un fruct si seara la fel, si un km de alergat, O sa slabesc? asta a fost prima intrebare a doua este...:Ati incercat pastile de slabit? care sunt cele mai buna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Blablabla0012 a răspuns:

Pai poti face asa. Sa mananci obligatoriu dimineata, dupamiaza intr-o pauza ia un mar ceva, fructe happy Iar dupa ora 6 nu mananci nimica happy poti alerga sh o sa slabesti. Ai putea sh sa-ti iei pastile de slabit, Super Slim sunt unele dintre cele mai bune slabesti 7 kg daca mananc, sh schiar daca mananci mult tot slabesti, nu tie raw, iei una dimineata in fiecare zi. Cand ai probleme fiziologice nai voie sa le iei. Daca te ti de sport fructe sh mancatu de dimineata slabesti vreo 10 kg poate mai mult intr-o luna. app fara sucuri sau apa acidulata, te baloneaza, apa alata, nu ca ar avea vreo problema din cauza pstilelor dar n-ai facut nimica daca bei sucuri sau apa acidulata. Funda puppy dog eyes?

| IanSomerhalder a răspuns (pentru Blablabla0012):

Hei nu am putu sa-ti dau msj privat, poti sa-mi lasi id tau u intr-un msj privat? sunt fata dar mi s-a parut k esti asa mai draguta:d

6 răspunsuri:
| vanillakidd a răspuns:

Bea ceai verde in fiecare seara( sa fie cald).
si nu manca mult adica la o masa nu manca, ca sa te saturi. mananca doar sa ai ceva in stomac sa nu-ti fie foame.
si...
renunta la paine.
eh o felie.2 pe zi.
poate nici atat.
si fa miscare.
happy

| Userrr a răspuns:

E bine la prima varianta...dar nu incerca pastile de slabit crede-ma.AM incercat si m-am ingrasat 23 KG>...mi-a luat o gramada sa slabesc

| IanSomerhalder a răspuns (pentru Userrr):

Dc te-ai ingrasat:O?

| UnNaMeD123 a răspuns:

Fa cateva minute pe zi de sport si o sa vezi rezultatele

| kismacko a răspuns:

Cumparati ceai de cozi de cirese 1L pe zi timp de 3 saptamani dupa 1 saptamana pauza si din nou. Poti manca ce vrei tu cu ceaiul asta ca tot slabesti.