| Bianca777 a întrebat:

Dacă trebuie sa imi scoată molarii de minte, adica sa ma taie pentru ca acestia nu sunt iesiti, în ce parte imi va face injectia de anestezie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta stie doar acel stomatolog, mie mi-a facut generala, am stat 2 ore in operatie, foarte greu a iesit

| NatashaRaluca a răspuns:

Buna!
Mie mi-a facut-o fix pe acel loc, la baza inspre limba, si langa obraz. O sa te intepe de mai multe ori.
Nu iti fa griji asta e partea cea mai grea, scosul maselei este floare la ureche ( asa a fost la mine ).