| Mihai1616263 a întrebat:

De ieri am observant ca atunci cand zambesc gura mea e putin stramba si cand clipesc ochiul meu drept parca reactioneaza mai greu, daca stau normal nu se vede nimic nici la gura nici la ochi sunt normale.Am citit despre semipareza facial sincer nu stiu daca sufar de aceasta boala insa tin sa mentionez ca zilele trecute am stat in current.Credeti ca trebuie sa merg la doctor sau va trece de la sine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Skiller1997 a răspuns:

Du-te la un medic specializat