| MyBrownEyes a întrebat:

Eu am multe alunite din alea mari pe fata stie cineva cum asi putea scapa de ele pentru ca ma deranjeaza din cauza asta eu nu pot sa stau mult la soare...
P.S:Nu sunt extraordinar de mari dar nici ca pistrui

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alina88w a răspuns:

Datorita faptului ca tu ti le expui la soare si mai mult, e normal sa se inmulteasca. Cele mari, le poti indeparta cu ajutorul laserului, la un medic specialist!

| MyBrownEyes explică:

Ideea e ca nu ies deloc ies doar duminica si atunci abia abia