| copiludepresiv97 a întrebat:

Buna TPU eu sub ochi sunt foarte mov zici ca sunt batut si nu stiu din ce cauza e oare este din cauza ca stau prea mult la calculator? habar nu am ziceti-mi si mie din ce cauza ar putea fii thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Stai prea mult in fata calculatorului si dormi putin... incearca sa-ti schimbi programul.

| Consumptive a răspuns:

Da, este si din cauza calculatorului.Stai prea mult in fata lui si probabil dormi mult mai putin, din cauza asta ti se formeaza cearcane sub ochi.Incearca sa dormi mai mult, macar opt ore si o sa iti dispara.

| mihai024 a răspuns:

Nesomn,oboseala,cearcane.Mai lasa calc ala si invata sa ai o viata care implica IESITUL DIN CASA bafta!